www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt
Oświetlenie - lux z Północnej Europy

 

On The Edge (Na krawędzi)

Kathrine Lønstad i Cosmin Cioroiu

  

Produkt dostępny w sklepiePUFA Design.

 

SPECJALNE ZNIŻKI!


 

Lampa “Na krawędzi” - On the Edge
studio NOIDOI dla MENU

 

Inspiracją dla Kathrine Lønstad i Cosmin Cioroiu, duńskich projektantów oryginalnego kształtu lampy „On The Edge” (Na krawędzi) stały się wizyty w domach przyjaciół i znajomych.

 

Designerzy zwrócili uwagę na wielofunkcyjność jednego pomieszczenia, w którym lampa musiała pełnić w zależności od pory dnia różne funkcje: oświetlenia na biurku, przytulnego źródła światła wieczorem, mocnego światła do czytania i pracy, czy delikatnego światłą w dziecięcym pokoju.

Efektem poczynionych w 2013 roku obserwacji jest lampa wykonana dla kultowej duńskiej firmy MENU, odpowiadająca potrzebom obecnego stylu życia.


Lampa „On The Edge” (Na krawędzi) może być zatem umieszczona na stole lub na podłodze. Sposób oświetlenia przestrzeni zależy od tego, na której ze ścianek lampa zostanie położono. Światło może padać na narożnik pokoju tworząc nastrojowy zakątek, zawieszając ją na ścianie uzyskujemy silne punktowe światło do pracy.


Matowa, gładka powierzchnia, ceramiczna i silikonowa zaciekawia, zachęca użytkownika, by jej dotknął tworząc w ten sposób przestrzeń na kolejne, ciekawe doznanie.


Duńska firma MENU - ponad 25 lat wspaniałego designu >>>

 Zobacz galerię zdjęć

Zobacz produkt dostępny w Pufa Design. Specjalne zniżki!

 

 

 

© Copyright Rekta Consulting 2018