www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt
Oświetlenie - lux z Północnej Europy

Bo Concept - Urban Design

BoConcept
Urban Design

BoConcept wnętrze BoConcept BoConcept
 
 
 
Miejskie wzornictwo BoConcept
Urban Design

Od Szanghaju po Sztokholm. Od Waszyngtonu po Wisbaden. Od Madrytu po Monachium. Od Katowic po Kopenhagę – ponad 245 salonów firmowych i 110 studiów BoConcept w 50 krajach na wszystkich kontynentach, w najbardziej ruchliwych, gwarnych, modnych i stylowych miastach świata.

Inspirowany życiem i atmosferą wielkich miast BoConcept projektuje, produkuje i sprzedaje meble i dodatki dla ludzi, którzy kochają dobre, nowoczesne wzornictwo i miejski styl życia: dynamiczny, podlegający ciągłym zmianom, indywidualny, a jednocześnie cenią komfort, wygodę, prostotę i jakość.

Meble i dodatki BoConcept charakteryzuje: modularność – meble można dostosować do indywidualnych oczekiwań, nowoczesne, proste wzornictwo, wysoka jakość wykonania, znakomite naturalne materiały, duński design – połączenie doskonałego wyglądu z funkcjonalnością i komfortem, optymalne rozwiązania pozwalające na wykorzystanie nawet małej przestrzeni.

Co roku, na jesieni BoConcept wprowadza na rynek nową kolekcję produktów w 3 różnych liniach stylistycznych; kolekcje odzwierciedlają najnowsze trendy w światowym wzornictwie dostosowane do zmieniających się oczekiwań i potrzeb odbiorców. Wszystkie propozycje firmy można zobaczyć w bezpłatnym katalogu, na stronie internetowej oraz w salonach, które na przełomie sierpnia i września przechodzą gruntowną modernizację.

Katalog BoConcept prezentuje inspirujące aranżacje oraz meble i dodatki z nowej kolekcji. Zawiera także wiele informacji użytecznych przy podejmowaniu decyzji o wyborze wyposażenia domu. Ponad 200 stronnicowe luksusowe wydawnictwo jest dostępne w salonach BoConcept lub można je zamówić przez Internet.

Na wiosnę 2009 BoConcept rozszerzył ofertę o usługi projektowe w domu klienta – wykwalifikowani projektanci wnętrz i doradcy klienta dokonują pomiaru pomieszczeń, przygotowują projekt aranżacji wnętrza, doradzają jakie wybrać meble i dodatki, pomagają w wyborze kolorystyki. Usługę można zarezerwować za pośrednictwem strony internetowej www.boconcept.pl.

W Polsce pierwszy salon BoConcept został otwarty w 2000 roku. 


Zobacz sklepy BoConcept w Polsce

Zobacz wybrane produkty BoConcept


 

© Copyright Rekta Consulting 2018