www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt
Oświetlenie - lux z Północnej Europy

Bransolety Story by Kranz&Ziegler
w Polsce

W roku 2011 marka zadebiutowała w Polsce, gdzie systematycznie rozwija swoją sieć sprzedaży.

W obecnej chwili Story by Kranz&Ziegler można kupić w ponad sześćdziesięciu najlepszych sklepach jubilerskich w kraju.

Zobacz>>>

Wyraź swój styl – bransolety Story by Kranz&Ziegler


W 2003 roku dwaj znani duńscy projektanci biżuterii Martin Kranz i Mads Ziegler, czerpiąc ze swojego wieloletniego doświadczenia w branży jubilerskiej, postanowili połączyć siły i założyli firmę Kranz&Ziegler. Od tego czasu, konsekwentnie budują swoją markę stawiając na niepowtarzalny styl i wysoką jakość wykonania produktów.

Inspiracje czerpią z dawnego, tradycyjnego, skandynawskiego rzemiosła artystycznego, które z sukcesem łączą ze współczesnymi trendami w modzie. Jednym z efektów takiej filozofii jest stworzony w roku 2009 koncept Story by Kranz&Ziegler, który łączy potrzeby współczesnych klientów marki - oryginalność i fantazję z duńskimi tradycjami jubilerskimi.

Duńska biżuteria Story by Kranz&Ziegler to szeroki wybór bransolet z różnego rodzaju skóry, w wielu kolorach, wzorach i rozmiarach, które możemy nosić samodzielnie, bądź ozdabiać zawieszkami wykonanymi z metali szlachetnych, korali i kamieni. Koncept daje każdemu możliwość wyrażenia swojego stylu i stworzenia niepowtarzalnego wzoru. Bransolety z miękkiej skóry owczej, certyfikowanej skóry wężowej lub wykonane z granatu, turkusu, onyksu i kwarcu, możemy łączyć ze srebrnymi lub pozłacanymi 18 karatowym złotem zawieszkami. Możliwości tworzenia zestawów dla niej i dla niego są nieskończone.

Dzięki Story by Kranz&Ziegler każdy może stać się projektantem własnej biżuterii i poczuć się wyjątkowo na co dzień i podczas wielkiego wyjścia. Biżuteria Story By Kranz&Ziegler z powodzeniem zdobyła już rynek całej Skandynawii, Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Stanów Zjednoczonych.Kranz&Ziegler jest częścią jednego z najstarszych koncernów jubilerskich w Danii AAGARD A/S.

 

© Copyright Rekta Consulting 2018