www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt
Oświetlenie - lux z Północnej Europy

Zestaw 12

Pandora
Wybrane produkty

Pandora_Bracelets_010.jpg Pandora_Rings-Red Pandora_Sets_009 
 
Pandora Jewelry CEE Sp. z o.o.
PLinfo@pandora.net
Tel:+48 22 460 00 58

 http://www.pandora.net

 

 
Życie to najcenniejszy prezent
 
Od wielu lat w różnych miejscach świata PANDORA wspiera walkę z rakiem piersi, w 2010 roku dołączył do akcji również polski oddział firmy.
 

 
 
Biżuteria PANDORA
doskonałe połączenie ręcznego wykonania i nowoczesnej technologii

Ekskluzywna biżuteria dla indywidualistek. Każdej kobiecie pozwala wyrazić swoją osobowość, emocje, najcenniejsze wspomnienia...

PANDORA zdobywa serca kobiet na całym świecie biżuterią, która emanuje wysoką estetyką, jakością i kunsztem wykonania. Pięknie wykończone ręcznie zawieszki z wysokiej jakości srebra i 14-karatowego złota dają im niezliczone możliwości stylizacji i łączenia. Co więcej, PANDORA dała kobietom na całym świecie unikalną szansę stworzenia osobistego symbolu najważniejszych chwil. Nieprzemijające wspomnienia i momenty naszego życia zachowane zostają za pomocą elementów biżuterii wykonanej z największą dbałością i pietyzmem.

Historia Firmy


PANDORA to piękno skandynawskiego designu, ręcznie wykonane elementy i indywidualny styl, pozwalający każdej kobiecie wyrazić swoją osobowość. Od roku 1982 PANDORA nieprzerwanie tworzy kobiecą, ponadczasową biżuterię, którą kochają kobiety na całym świecie. Dziś ta duńska marka biżuterii stała się marką międzynarodową, reprezentowaną w ponad 30 krajach i szeroko obecną w świecie mody. Obecnie biżuteria PANDORY dostępna jest w ponad 10 000 sklepach na świecie.


PANDORA to także nowoczesna firma zachowująca bardzo wysokie standardy produkcji i polityki społecznej odpowiedzialności biznesu. Jej początek to rok 1982 - wówczas złotnik, Per Enevoldsen, wraz z żoną otworzył w Kopenhadze sklep jubilerski, który z biegiem lat przekształcił się w markę PANDORA. Dał on tym samym solidną podstawę późniejszemu sukcesowi marki - od tego czasu PANDORA nieprzerwanie tworzy kobiecą, ponadczasową biżuterię, którą kochają kobiety na całym świecie.


W 1989 Winnie i Per zdecydowali się otworzyć własną fabrykę w Tajlandii, co dało im pełną kontrolę nad produkcją. Od początku priorytetem dla właścicieli było zapewnienie dobrych warunków pracy zatrudnionym osobom. 
Dziś, znajdująca się na obrzeżach Bangkoku, fabryka PANDORY zatrudnia ponad 2 500 pracowników. To fascynujące miejsce, w którym biżuteria przechodzi przez wszystkie etapy produkcji. To miejsce, w którym łączy się szlachetne metale i kamienie, przetapia szkło Murano, tworzy unikalne wzory, tak by podkreślić szlachetność i wyjątkowość biżuterii tej duńskiej marki. Wszystkie kamienie i perły, które zdobią poszczególne elementy biżuterii, są skrupulatnie badane przed ich wykorzystaniem, tak by spełnić wysokie wymagania jakościowe.

Od początku istnienia fabryki w Tajlandii, PANDORA miała bardzo jasną wizję stworzenia możliwie najlepszych warunków dla pracowników.

Filozofia indywidualnego stylu i kreacji


Podstawowe materiały to srebro, złoto oraz kamienie szlachetne i półszlachetne. PANDORA to jednak przede wszystkim filozofia, która pozwala każdej kobiecie podkreślić swój indywidualny styl, wyrazić osobowość, opowiedzieć własną historię, cieszyć się każdym momentem życia.
Dzięki bardzo silnemu rozwojowi w ostatnich latach, PANDORA jest dziś jednym z największych na świecie producentów srebrnej i złotej biżuterii. Zachęcamy wszystkie panie do obejrzenia całej kolekcji biżuterii PANDORA na stronie www.pandora.net/pl Dzięki aplikacji "Bądź kreatywna" mogą one także stworzyć własną bransoletkę on-line.

Życie składa się z pięknych chwili – zatrzymaj je w pamięci
Kluczowym elementem wielkiego sukcesu PANDORY jest kultowa bransoletka z zawieszkami w srebrze, złocie, z kamieniami szlachetnymi i półszlachetnymi, które mogą być w dowolny sposób komponowane. Ten koncept dał klientkom na całym świecie unikalną szansę stworzenia osobistego symbolu najważniejszych chwil w życiu.
mottem marki jest idea:
"Life has its moments - make them unforgettable". Ideą i jednocześnie esencją tego, co poprzez swoją obecność PANDORA chce wnieść do życia kobiet na całym świecie jest hasło INSPIRING INDIVIDUALITY.

Kolekcje
PANDORA to szeroki wybór pierścionków, kolczyków i naszyjników z nawyższej jakości srebra, 14 i 18-karatowego złota oraz kamieni takich jak diament, topaz, szafir, akwamaryn itp. Każdy element jest wykonany ręcznie.
Oferujemy:
• pełną gamę biżuterii - od pierścionków, kolczyków, , przez wisiorki i naszyjniki, po bransoletki - w tym najbardziej rozpoznawalny produkt marki, bransoletki z zawieszkami, z których każda może mieć swoje unikalne znaczenie i historię, nadane przez właścicielkę. 
• biżuterię wykonaną ze srebra, złota oraz kamieni szlachetnych i półszlachetnych.

Nasze kolekcje:
Moments, kolekcja zawieszek
Stories, czyli kompletne linie biżuterii. 
Compose, czyli kolczyki i wisiorki noszone 
w najróżniejszych połączeniach.

Ring upon Ring, czyli najważniejszy pierścionek w różnych kombinacjach. 
Każdy pierścionek to kolejne cenne wspomnienia. 
Liquid Silver, czyli kształt tworzony przez wodę
w formie pierścionków, kolczyków, bransoletek
i wisiorków.


Lovepods, czyli kolekcja pierścionków, kolczyków, 
naszyjników i bransoletek w 18-karatowym 
żółtym złocie.

Shades, czyli okulary przeciwsłoneczne 

Salony


Ta wyjątkowa, duńska biżuteria, którą pokochał świat, od roku obecna jest także na polskim rynku. PANDORA swój pierwszy Concept Store otworzyła w maju 2009 w Galerii Mokotów. Następnie pojawiła się w Manufakturze, Złotych Tarasach, Promenadzie, Klifie... I dziś obecna jest już w 15 polskich miastach.Zobacz wybrane produkty PANDORA

Zobacz salony PANDORA w Polsce

 

Kolekcja prac
Pandora

Bransoletka  „Lady Rebel” (zaprojektowaną przez fankę Nadine Rodriguez ) –  dla silnej, niezależnej kobiety wojowniczki.

Pandora na dziś – stwórz swoją własną bransoletkę!

 „Lady Rebel” dla niezależnych
Na facebook Pandora utworzyła aplikację umożliwiającą projekt własnej bransoletki w zależności od nastroju i dnia.

Pomysł nam się podoba, zamieszczamy 4 różne projekty:

  • Girls Night Out" (Dziewczyny idą się bawić)
  • En Rouge et Noir’ (Czerwone i Czarne)
  • Snakeskin’ (Skóra Węża),
  • Rock`n Roll


 Pandora Polska skandynawskie duńskie wzornictwo

  

 

© Copyright Rekta Consulting 2018