www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt
Oświetlenie - lux z Północnej Europy

 

 Grill BODUM  skandynawskie wzornictwo duńskie

Grill węglowy

FYRKAT Picnic firmy BODUM
           

Nagrodzony Europejską Nagrodą Konsumentów 2011

European Consumer Choice jest organizacją stworzoną aby nagradzać europejskie firmy, które podjęły wyzwanie i tworzą innowacyjne, inteligentne projekty, wnoszą wartość dodaną oraz ułatwiają korzystanie ze swoich produktów.
Produkty te wybiera nasz interdyscyplinarny zespół, ale współpracujemy także z partnerami z mediów oraz profesjonalistami z branży turystycznej, świata sportu i wzornictwa. 
Organizacja ta powstała, aby umożliwić konsumentom ocenę produktów w oparciu o trzy podstawowe kryteria: łatwość obsługi, innowacyjność i design.

European Consumer Choice Zwycięzcy 2015>>>>

 

FYRKAT Picnic - grill węglowy firmy BODUM                    

Grill – to męski świat

Przynajmniej tak myślą mężczyźni, kiedy żartują z przyjaciółmi na temat tego, który z nich ma najlepszy przepis na marynatę, i czy stek należy przyprawić przed, czy po. (Każda kobieta wie, że wcześniej wystarczy dodać sól i pieprz).

Poza tym grillowanie jest prawdopodobnie jedyną szansą, aby założyć fartuch i rękawice i nie wyglądać śmiesznie. I w końcu mamy do dyspozycji te ładne zabawki do grillowania – ten dzień spędzimy na dworze.

 

Grill BODUM  skandynawskie wzornictwo duńskie

Grill węglowy FYRKAT Picnic firmy BODUM doskonale nadaje się do przygotowywania potraw na tarasach, werandach a nawet z tyłu samochodu, dlatego można go zabrać wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę.

Jego zasadnicza część wykonana jest ze stali pokrytej emalią, a nogi ze stali chromowanej. Uchwyt wykonany jest z żaroodpornego silikonu. Jego średnica jest idealnie dostosowana do naszego ulubionego kawałka mięsa lub ryby.Oczywiście także do kiełbasek. I

nformacja dla tych spośród nas, którzy dbają o zdrowie – można na nim grillować także warzywa. 
 

 

© Copyright Rekta Consulting 2018