www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt
Oświetlenie - lux z Północnej Europy

 Nagradzany design
Odkurzacz Ergorapido®

 10 LAT NA RYNKU
z nagrodą RED DOT AWARDS
 
Odkurzacz Ergorapido®, który zadebiutował na rynku w 2004 roku, stał się liderem w kategorii pionowych odkurzaczy bezprzewodowych. Po dziesięciu latach jest to marka, która może poszczycić się najbogatszą różnorodnością wersji. Od 2004 roku urządzenie występowało w trzech generacjach i obejmowało ponad 40 wariantów. Dzięki intuicyjnym funkcjom, które zawsze odpowiadały na potrzeby konsumentów, odkurzacz ten zrewolucjonizował prace domowe. Od chwili wprowadzenia na rynek sprzedano 10 milionów odkurzaczy Ergorapido®.
 
     
 
 
 
 
 
 
 

 

Wszystkie nasze działania związane z projektowaniem i tworzeniem nowych produktów opierają się na filozofii przemyślanych rozwiązań.

 Jest to całościowe podejście zakorzenione w skandynawskiej tradycji wzornictwa przemysłowego, której celem jest analizowanie potrzeb klientów i uwzględnianie efektów tych analiz na wszystkich etapach projektowania urządzeń.

Obejmuje to funkcje, łatwość obsługi, wrażenia dotykowe, wygląd zewnętrzny i ogólne doznania użytkownika dotyczące wszystkich aspektów produktu – od chwili zainteresowania się urządzeniem, poprzez jego zakup, instalację i użytkowanie, aż po utylizację.

Wzornictwo powinno wzbudzać emocje i pragnienie posiadania produktu, ale istotne jest również zadbanie o to, aby racjonalne i funkcjonalne aspekty eksploatacji odpowiadały emocjonalnym i funkcjonalnym oczekiwaniom użytkownika.

Zobacz wielokrotnie nagradzane połaczenie funkcji i formy, Odkurzacz Ergorapido®>>>

Odkurzacz był wielokrotnie nagradzany przez prestiżowe niezależne organizacje:

reddot design award 

 plus x

 

 

 

© Copyright Rekta Consulting 2018