www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt
Oświetlenie - lux z Północnej Europy

Polecamy sklepy i salony wystawowe
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybrane sklepy, galerie, sklepy on-line gdzie można kupić designerskie produkty z duńskim rodowodem

 Scandinavian Living 

Jest swoistą oazą stylu, która zapewnia inspirującą atmosferę i przyjazne podejście do życia. Scandinavian Living to profesjonalny partner oferujący wszystko, od kaloszy do sof, od akcesoriów po oświetlenie. Oferujemy także "homestyling". Zapraszamy!

Zobacz gdzie kupić produkty  >>>

CzerwonaMaszyna.pl- e-sklep
 
W CzerwonaMaszyna.pl prezentujemy kolekcję przedmiotów, które uważamy za szczególnie piękne, dekoracyjne, praktyczne i doskonale wykonane. Jest to świadomy wybór ludzi z doświadczeniem, wybór przedmiotów, które sami używaliśmy lub sprawdziliśmy i możemy je polecić. Lubimy też nowości, dlatego w CzerwonaMaszyna.pl co tydzień pojawiają się nowe, intrygujące kolekcje, w tym Eva Solo i Menu.
 
 

 

PUFA - e-sklep

Pufa powstała dzięki idei re-designu mebli z lat 50., 60. i 70., by ostatecznie rozszerzyć swoją ofertę na wyjątkowe wzornictwo związane z wyposażeniem wnętrz. Pufa Design to nieograniczone możliwości kreowania indywidualnego stylu, wyrażania siebie i czerpania radości z otaczania się niepowtarzalnymi przedmiotami. Zapraszamy do podróż po wyjątkowej krainie designu, w której istotne miejsce zajmują takie marki jak Stelton, Menu czy Rosendahl.

  Zobacz gdzie kupić produkty >>>  

 

 

ATAK DESIGN –  salon (Łódź) i e-sklep

 

Zapraszamy na “ Żeli ” czyli Żeligowskiego 43 A, w Łodzi, gdzie na powierzchni 606 m2 zobaczyć można i zakupić dzieła najznakomitszych designerów, wśród nich oczywiście ikony duńskiego wzornictwa: Verner Panton, Arne Jacobsen, a także wiele innych znanych i rozpoznawalnych na świecie duńskich firm: Fritz Hansen, Kartell, Vitra, Verpan, LightYears, Softline.


Zobacz gdzie kupić produkty >>>  

 

 

GG-Design- e-sklep

 

Sklep GG-Design to miejsce dla osób czerpiących na codzień przyjemność z obcowania z pięknem. W swojej ofercie mamy niebanalne przedmioty codziennego użytku takich firm jak: Holmegaard, Menu, Norman Copenhagen, Rosendahl, Stelton, czy Skagerak Denmark- tworzone z pasją przez najznamienitszych projektantów, słynące z elegancji i wyrafinowanej stylistyki, a jednocześnie o prostej i przekonującej koncepcji. Dzięki nam światowy design stanie się częścią Twojego codziennego życia, a po dokonaniu zakupu pozostanie Ci jedynie rozkoszowanie się tym co najlepsze. Zapraszamy!


  Zobacz gdzie kupić produkty >>>  

 

 

Fabryka Form – salon wystawienniczy (Warszawa) oraz e-sklep  


Fabryka Form oferuje przedmioty, które odmienią wnętrze i nadadzą mu nowy, oryginalny charakter. Nasze przywiązanie do piękna i oddanie pasji jaką jest wzornictwo, każe nam stale poszerzać asortyment o nowości ze świata designu.
Jeśli chcesz uczynić swoje otoczenie wyjątkowym i szukasz unikalnych propozycji z pewnością odnajdziesz w naszym sklepie coś, co przemówi do Twojej wyobraźni. Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak Eva Solo, Menu, Stelton czy Normann Copenhagen, oraz

 
 
Zobacz gdzie kupić produkty>>>

 


           

 

IPNOTIC CONCEPT STORE – showroom (Poznań) oraz e-sklep  

 

Codziennie otwarty na design. Ipnotic Concept Store - swoisty melanż sztuki i komercji, prawdziwy koktajl designu i luksusu, to miejsce „h-ipnotyczne”. 
Ipnotic Concept Store - sklep, gdzie wzornictwo przenika do naszego codziennego życia, zaś przedmioty użytkowe stają się dziełami sztuki.
Wśród ikon wzornictwa, które Państwu oferujemy znajdują się meble i dodatki duńskich firm: BESTLITE (by GUBI), FRITZ HANSEN, MENU, ROSENDAHL, STELTON i projektantów: Verner Panton - VITRA której jesteśmy jedynym autoryzowanym dealerem w Wielkopolsce.

Zobacz gdzie kupić produkty>>>            

 

 

 

Mesmetric - salon wystawienniczy (Gdynia) oraz e-sklep

 

 

skąd się wziął pomysł mesmetric... z wielkiej pasji do prostych form i czystych lini, do dobrego ponadczasowego designu.

salon mesmetric™ proponuje funkcjonalne meble, oświetlenie, dywany, tapety, akcesoria oferowane przez firmy i marki, które łączą wysoką jakość produktu i wzornictwa. Prezentuje nowy rodzaj luksusu łączący technologię z ekologią; produkty inteligentne i innowacyjne; eleganckie i przyjazne środowisku.

Polecamy szeroki wybór najlepszych duńskich marek: &tradition, Onecollection (meble projektu Finn Juhla), HAY, Softline, Le Klint, Ferm Living, Frandsen, Lightyears.

 

Zobacz gdzie kupić produkty>>>    

 

 
 
AKADEMIA ARCHITEKTURY - showroom w Łodzi oraz
e-sklep

AKADEMIA ARCHITEKTURY to wyjątkowa galeria sztuki użytkowej znajdująca się w Łodzi, oferująca meble i oświetlenie największych na świecie projektantów i architektów. Ekspozycję stanowią nowoczesne meble oraz oświetlenie, jak i klasyka światowego designu .

Swoje miejsce znajdują tutaj również duńskie marki Softline oraz reprezentująca Vernera Pantona Vitra.
 

Zobacz gdzie kupić produkty>>>

 

 

© Copyright Rekta Consulting 2018