www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt
Oświetlenie - lux z Północnej Europy

 

Stelton - wiaderko do lodu, proj. A. Jacobsen

 

 Polecamy sklepy i salony wystawowe

Scandinavian Living

Aleja Piłsudskiego 21,
05–510 Konstancin–Jeziorna,
tel/fax: (48 22) 754 63 12
www.scandinavianliving.pl
MOOMO
Budynek New City, parter
ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa www.moomo.com.pl
CzerwonaMaszyna.pl
Biuro Obsługi Klienta
(012) 292 19 46
(godz. 9- 16:55)
Gorąca linia +48502 354 464
www.czerwonamaszyna.pl
PUFA DESIGN
www.pufadesign.pl

A TAK DESIGN
Galeria Sztuki Użytkowej
ul. Żeligowskiego 43 A
90-644 Łódz
www.atakdesign.pl

GG-Design
www.gg-design.eu


 


Deco24.pl

ul. Krawiecka 4
65-055 Zielona Góra
Tel. 667 551 881
www.deco24.pl
sklep@deco24.pl
 


Fabryka Form
e-sklep: www.fabrykaform.pl

sklep: Smocza 27,
00-049 Warszawa
tel. 0 801 989 989
tel. +22 732 05 25

email: info@fabrykaform.pl

 


IPNOTIC CONCEPT STORE
sklep: www.ipnoticstore.pl
e-shop: www.ipnoticshop.pl


CONCEPT STORE
ul.Wojskowa 4
60-792 Poznań
tel:+48 61 866 00 10
+48 785 199 430
e-mail: biuro@ipnoticstore.pl
 
MESMETRIC
e-sklep: www.mesmetric.com
sklep:
al. Zwyciestwa 187
81-521 Gdynia
tel/fax +48 58 621 80 00

info@mesmetric.com


 

Wybrane sklepy, galerie, sklepy on-line gdzie można kupić designerskie produkty z duńskim rodowodem
 

Scandinavian Living - salon (Konstancin-Jeziorna)

oraz  e-sklep

Scandinavian Living jest pierwszą firmą w Polsce skupiającą się na wysokiej jakości produktach projektantów głównie ze Skandynawii. Jest swoistą oazą stylu, która zapewnia inspirującą atmosferę i przyjazne podejście do życia. Scandinavian Living to profesjonalny partner oferujący wszystko, od kaloszy do sof, od akcesoriów po oświetlenie. Oferujemy także "homestyling". Zapraszamy!

Zobacz gdzie kupić produkty  >>>

MOOMO- salon (Warszawa) i e-sklep

Joanna Szachowska - Tarkowska, pomysłodawczyni uznanej marki dekoracji ściennych Artofwall, zaprasza do nowego, designerskiego concept storu MOOMO. MOOMO to unikatowy lifestylowy koncept, który łączy wyszukane wzornictwo skandynawskich i europejskich marek, w tym duńskiej: Normann Copenhagen i wiele innych.
 

 Zobacz gdzie kupić produkty  >>>

 
CzerwonaMaszyna.pl- e-sklep
 
W CzerwonaMaszyna.pl prezentujemy kolekcję przedmiotów, które uważamy za szczególnie piękne, dekoracyjne, praktyczne i doskonale wykonane. Jest to świadomy wybór ludzi z doświadczeniem, wybór przedmiotów, które sami używaliśmy lub sprawdziliśmy i możemy je polecić. Lubimy też nowości, dlatego w CzerwonaMaszyna.pl co tydzień pojawiają się nowe, intrygujące kolekcje, w tym Eva Solo i Menu.
 
 

 

PUFA - e-sklep

Pufa powstała dzięki idei re-designu mebli z lat 50., 60. i 70., by ostatecznie rozszerzyć swoją ofertę na wyjątkowe wzornictwo związane z wyposażeniem wnętrz. Pufa Design to nieograniczone możliwości kreowania indywidualnego stylu, wyrażania siebie i czerpania radości z otaczania się niepowtarzalnymi przedmiotami. Zapraszamy do podróż po wyjątkowej krainie designu, w której istotne miejsce zajmują takie marki jak Stelton, Menu czy Rosendahl.

Zobacz gdzie kupić produkty >>>

 

ATAK DESIGN –  salon (Łódź) i e-sklep

Zapraszamy na “ Żeli ” czyli Żeligowskiego 43 A, w Łodzi, gdzie na powierzchni 606 m2 zobaczyć można i zakupić dzieła najznakomitszych designerów, wśród nich oczywiście ikony duńskiego wzornictwa: Verner Panton, Arne Jacobsen, a także wiele innych znanych i rozpoznawalnych na świecie duńskich firm: Fritz Hansen, Kartell, Vitra, Verpan, LightYears, Softline.

 

Zobacz gdzie kupić produkty >>>

 

GG-Design

Sklep GG-Design to miejsce dla osób czerpiących na codzień przyjemność z obcowania z pięknem. W swojej ofercie mamy niebanalne przedmioty codziennego użytku takich firm jak: Holmegaard, Menu, Norman Copenhagen, Rosendahl, Stelton, czy Skagerak Denmark- tworzone z pasją przez najznamienitszych projektantów, słynące z elegancji i wyrafinowanej stylistyki, a jednocześnie o prostej i przekonującej koncepcji. Dzięki nam światowy design stanie się częścią Twojego codziennego życia, a po dokonaniu zakupu pozostanie Ci jedynie rozkoszowanie się tym co najlepsze. Zapraszamy!

GG-Design -  e-sklep

www.gg-design.eu

kom: (+48) 791 56 76 75
(+48) 604 22 75 73
(+48) 508 781 236

 info@gg-design.eu
 

Zobacz gdzie kupić produkty >>>  

 

Deco24.pl -  showroom (Zielona Góra) i e-sklep

 

W Deco24.pl stawiamy na oryginalny design i znanych na całym świecie projektantów. Można u nas znaleźć wiele interesujących mebli, lamp i dodatków, także z duńskim rodowodem: między innymi krzesła Vernera Pantona, czy też lampy Louise Campbell.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stale wzbogacaną o nowe inspirujące kolekcje.

 

Zobacz gdzie kupić produkty>>>

 

 

 

 

Fabryka Form – salon wystawienniczy (Warszawa)

oraz e-sklep

 


Fabryka Form oferuje przedmioty, które odmienią wnętrze i nadadzą mu nowy, oryginalny charakter. Nasze przywiązanie do piękna i oddanie pasji jaką jest wzornictwo, każe nam stale poszerzać asortyment o nowości ze świata designu.

Jeśli chcesz uczynić swoje otoczenie wyjątkowym i szukasz unikalnych propozycji z pewnością odnajdziesz w naszym sklepie coś, co przemówi do Twojej wyobraźni.

Znajdziesz u nas produkty takich marek, jak Eva Solo, Menu, Stelton czy Normann Copenhagen, oraz UWAGA! Nowość! produkty firmy Rosendahl.

 

 

Zobacz gdzie kupić produkty>>>


 

 

 

 

IPNOTIC CONCEPT STORE – showroom (Poznań) oraz e-sklep

 

Codziennie otwarty na design. Ipnotic Concept Store - swoisty melanż sztuki i komercji, prawdziwy koktajl designu i luksusu, to miejsce „h-ipnotyczne”. 
Ipnotic Concept Store - sklep, gdzie wzornictwo przenika do naszego codziennego życia, zaś przedmioty użytkowe stają się dziełami sztuki.
Wśród ikon wzornictwa, które Państwu oferujemy znajdują się meble i dodatki duńskich firm: BESTLITE (by GUBI), FRITZ HANSEN, MENU, ROSENDAHL, STELTON i projektantów: Verner Panton - VITRA której jesteśmy jedynym autoryzowanym dealerem w Wielkopolsce.

  

 Zobacz gdzie kupić produkty>>>

 

 

 

Mesmetric - salon wystawienniczy (Gdynia) oraz e-sklep

 

skąd się wziął pomysł mesmetric... z wielkiej pasji do prostych form i czystych lini, do dobrego ponadczasowego designu.

salon mesmetric™ proponuje funkcjonalne meble, oświetlenie, dywany, tapety, akcesoria oferowane przez firmy i marki, które łączą wysoką jakość produktu i wzornictwa. Prezentuje nowy rodzaj luksusu łączący technologię z ekologią; produkty inteligentne i innowacyjne; eleganckie i przyjazne środowisku.

Polecamy szeroki wybór najlepszych duńskich marek: &tradition, Onecollection (meble projektu Finn Juhla), HAY, Softline, Le Klint, Ferm Living, Frandsen, Lightyears.

 

Zobacz gdzie kupić produkty>>>

 

 


 

 

 

© Copyright Rekta Consulting 2018