www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt
Oświetlenie - lux z Północnej Europy

SAS- Witamy na pokładzie!

Witamy na pokładzie

Zapraszamy na pokłady samolotów SAS - jednej z najbardziej punktualnych linii lotniczych na świecie i najbardziej punktualnej w Europie! 
 

Podróż liniami SAS to oczywisty wybór, kiedy odwiedzasz Danię.
Dzięki rozległej siatce połączeń obejmującej całą Skandynawię i region Bałtyku, oferujemy więcej lotów z i do Europy Północnej niż jakiekolwiek inne linie lotnicze.
Ale to nie wszystko - w linach SAS sami możecie decydować o warunkach podróży. Nowe taryfy SAS Go i SAS Plus to komfort i elastyczność wyboru nieosiągalne dla innych linii lotniczych, jednocześnie niezwykle atrakcyjne ceny biletów.
SAS to pionier rozwiązań ułatwiających podróż, takich jak np. odprawa przez internet czy telefon komórkowy, które gwarantują wygodę i oszczędzają czas naszych pasażerów.

Więcej: www.flysas.pl

Polska dobrze skomunikowana ze Skandynawią dzięki Liniom SAS

Wykorzystaj maksymalnie swój czas. Leć na weekend do Kopenhagi korzystając z połączeń Skandynawskich Linii Lotniczych SAS. Kopenhaskie lotnisko Kastrup jest jednocześnie największym hub-em linii SAS, z którym linie utrzymują regularne połączenia lotnicze.

Poznaj wzornictwo skandynawskie, weź udział w licznych wydarzeniach kulturalnych, odkryj atmosferę stolicy Danii lub skorzystaj z niepowtarzalnych okazji do zrobienia zakupów!

Obecnie SAS w Polsce oferuje bezpośrednie rejsy do Kopenhagi z Gdańska, Poznania, Wrocławia,  i Warszawy oraz z Gdańska do Oslo (lotnisko Gardermoen). Łącznie SAS oferuje połączenia do ponad 70 skandynawskich miast.

Z lotniska Kastrup w Kopenhadze pasażerowie mają możliwość dotarcia nie tylko do Skandynawii, ale również do wielu miast europejskich, portów w Stanach Zjednoczonych oraz do Pekinu, Tokio, Bangkoku i Dubaju, łącznie do ponad 125 miast na świecie.

Lotnisko Kastrup - Kopenhaga

Przeloty do wymienionych miast odbywają się przez Kopenhagę – jedno z najbardziej przyjaznych lotnisk: łatwe do przesiadki, kameralne, określane jako „ciche”, wielokrotnie nagradzane.

Dzięki współpracy z partnerami z lotniczego sojuszu Star Alliance, pasażerowie SAS mogą kontynuować dalszą podróż do odległych zakątków Stanów Zjednoczonych, Azji a nawet do Australii.

SAS cały czas wprowadza nowe udogodnienia dla podróżnych, które mają zarówno usprawnić proces zakupu biletu, jak i zoptymalizować czas podróży. 24 godziny przed odlotem, pasażerowie mogą samodzielnie odprawić się przez internet, wydrukować kartę pokładową lub otrzymać ją na telefon komórkowy.

 

Jako tradycyjna linia lotnicza, SAS ląduje tylko na głównych lotniskach oraz zapewnia swoim pasażerom: bezpłatny przewóz 23 kg bagażu, 25% zniżki dla dzieci, bezpłatną rezerwację miejsca w samolocie.

Od 1992 roku, swoim stałym klientom, SAS oferuje program SAS EuroBonus. Uczestnictwo w tym programie daje wiele korzyści. Za każdy przelot SAS-em lub inną linią zrzeszoną w Star Alliance, pasażerowie otrzymują punkty, które następnie mogą być wykorzystane na bezpłatny przelot, pobyt w hotelu, wynajem samochodu a od niedawna również na zakupy w sklepie internetowym SAS EuroBonus. Klienci posiadający karty o najwyższym statusie otrzymują szereg dodatkowych przywilejów.
 

Zarezerwuj bilet SAS!

 

© Copyright Rekta Consulting 2018