www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt
Oświetlenie - lux z Północnej Europy

Nowa siedziba Carlsberg

Carlsberg
Browar

Bar Kolekcja butelek  Brama główna 
Carlsberg Visitors Centre

Gamle Carlsberg Vej 11
DK - 2500 Valby
Denmark

Phone: (+45) 3327 1282
Fax: (+45) 3327 4709

 

Największa na świecie kolekcja butelek w ... browarze Carlsberg!

zobacz>>>>

Carlsberg
Odwiedź wyjątkowy browar w Kopenhadze

 

Wszyscy znają Carlsberga - teraz

możesz go odwiedzić w Kopenhadze

 

Zlokalizowane w oryginalnym browarze Old Carlsberg z 1847 r. centrum Visit Carlsberg umożliwia poznanie Carlsberga i sposobu przygotowywania tego znanego na całym świecie duńskiego piwa.

Stary browar przy ulicy Gamle Carlsberg Vej 11 w Kopenhadze jest miejscem, w którym jego założyciel I. C. Jacobsen i jego syn Carl rozpoczęli produkcję trunku określanego dziś mianem „prawdopodobnie najlepszego piwa na świecie“. Jest to odzwierciedlenie filozofii rodziny Jacobsena znanej jako „złote słowa“, czyli ambicji wyprodukowania doskonałego piwa z najlepszych składników. Dążenie do perfekcji to cała historia rodzinnego browaru, który dzięki ciągłym innowacjom i pomocy oddanych pracowników stał się czwartą pod względem wielkości grupą piwowarską na świecie.

Oryginalny browar Old Carlsberg jest nowoczesnym centrum dla zwiedzających, w którym zarówno osoby młode, jak i starsze mogą eksplorować świat Carlsberga. Jedyne w swoim rodzaju artefakty i interaktywne wystawy zabierają nas w podróż, w trakcie której poznajemy rozwój Carlsberga i proces warzenia piwa stosowany dziś i w przeszłości.

Wycieczka po tym centrum obejmuje także stajnie, gdzie można podejść do wielkich jutlandzkich koni pocKonie w stajniach Carlsbergiągowych przywołujących na myśl czasy, w których piwo dostarczano wozami zaprzęgniętymi w konie. Zwierzęta te są wciąż wykorzystywane do dowożenia piwa w Kopenhadze, a obserwowanie ich ruchu w Visit Carlsberg jest niepowtarzalnym widowiskiem. Zwiedzający poruszają się po centrum bez przewodnika, a cała wycieczka zajmuje około 1,5 godziny.

W ogrodzie rzeźb wystawiona jest część kolekcji prac Carla Jacobsena. Jest wśród nich oryginalna rzeźba Rodina oraz oryginalny model Małej Syrenki, którą Carl Jacobsen podarował Kopenhadze.

 

 

 


 

© Copyright Rekta Consulting 2018