www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt
Oświetlenie - lux z Północnej Europy

www.novasol.pl

Zelandia_Novasol

Novasol zaprasza na duńskie wakacje

 
 
 
 
 
 
• Domy nad samym morzem i w pobliżu miast, tras rowerowych, parków rozrywki, atrakcji
 
• Pełen relaks: domy z własnym basenem, jacuzzi, sauną, czy solarium
 
• Miniferie, oferty rabatu, oferty dla dwojga
 
 
• Domy ze wstępem do parku wodnego gratis dla wszystkich gości
 
 
• Tradycyjne domy wakacyjne w całej Danii – duży wybór domów na Bornholmie!

 
 
 Pobyt w domach wakacyjnych Novasol.
Wygoda, nieformalna elegancja i dobra cena

 

 
 Dom wakacyjny w Skaerby Strand na Zelandii, w Danii
 
Domy letniskowe i apartamenty wakacyjne NOVASOL są znane w Europie już od ponad 40 lat. Historia firmy zaczęła się 28 grudnia 1968 roku. Wtedy to nowo powstała firma, nosząca nazwę "Nordisk Ferie" (Wakacje na Północy), przedstawiła po raz pierwszy swoją ofertę domów wakacyjnych do wynajęcia w Norwegii.
Początki były skromne, ale wkrótce to niewielkie przedsięwzięcie z siedzibą w mało reprezentacyjnym biurze w dzielnicy Kopenhagi Nørrebro, przekształciło się w znaną dziś w całej Europie firmę NOVASOL - obecnie największego pośrednika w wynajmie domów wakacyjnych w Europie Północnej.

Oferta Novasol w Danii

Aby dobrze poznać Danię, bez zbędnego pośpiechu, w poczuciu komfortu i niezależności, a także nacieszyć się jej wspaniałą naturą, warto zarezerwować sobie tydzień czasu i spędzić go zwiedzając kraj i mieszkając w jednym, z blisko 500 domów wakacyjnych jakie oferuje Novasol.
 
Odpoczywaj w duńskim stylu, nieformalnie, wygodnie i elegancko
 

Jutlandia_NovasolTo najbardziej popularne wśród Duńczyków i ich gości ze wszystkich zakątków świata forma spędzania wakacji w kraju Andersena. Domy Novasol, firmy wywodzącej się właśnie z Danii, oferują niewątpliwie najpełniejszą możliwość delektowania się wypoczynkiem zarówno na łonie przyrody, jak i w mieście. W pełni wyposażone (sprzęt kuchenny, RTV i AGD), wybudowane w tradycyjnym ekologicznym stylu, gdzie design łączy się z funkcjonalnością, domy Novasol znajdują się na terenie całej, w kategoriach od dwóch do pięciu gwiazdek, czyli od prostych domów letniskowych, po komfortowe z basenem, jacuzzi i sauną. Do wielu z nich można przywieźć gratis swojego czworonożnego pupila.

Dobra cena
 
Na miejscu gości obsługuje lokalne biuro Novasol, które w dniu przyjazdu udziela dodatkowych informacji. Warto też pamiętać, jak korzystnie kalkuluje się wypoczynek w wynajętym domu wakacyjnym Novasol. 
 
Blisko natury, wśród światowego designu
 
Domy są zazwyczaj malowniczo położone, a ich wnętrza zdobi często prawdziwie duńskie wzornictwo najwyższej próby, jak np. sprzęt RTV firmy Bang&Olufsen.
 
 
 
 
 
 

 

© Copyright Rekta Consulting 2018