www.dania.com.pl
Start Ambasada Danii
DesignDenmark
Kalendarz Wydarzeń
Podróże
Szlakiem wzornictwa i architektury
Bornholm -
wyspa artystów
Kontakt

Skandynawskie wzornictwo skandynawska izba gospodarcza święta tradycja

Kliknij na zdjęcie, zobacz, przeczytaj:

  • ofertę firm skandynawskich w Polsce
  • inspirujace skandynawskie rozwiązania
  • najnowsze informacje ze Skandynawii

www.novasol.pl

Zelandia_Novasol

Novasol zaprasza na duńskie wakacje

 Jutlandia_Novasol1Jutlandia_Novasol2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pełen relaks: domy z własnym basenem, jacuzzi, sauną, czy solarium.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
• Domy nad samym morzem i w pobliżu miast, tras rowerowych, parków rozrywki, atrakcji
• Miniferie, oferty rabatu, oferty dla dwojga
• Domy ze wstępem do parku wodnego gratis dla wszystkich gości
• Tradycyjne domy wakacyjne w całej Danii – duży wybór domów na Bornholmie!
„Twój” drugi dom w Danii już nawet od ok. 16 PLN od osoby za dobę!
 
 
NOVASOL Polska Sp. z o.o.
ul. Mickiewicza 12/ 3
70-384 Szczecin

Telefony:
Dział obsługi rezerwacji: 

 91 812 16 45 oraz 91 484 20 44
www.novasol.pl


Czytaj o firmie Novasol
 

Wygoda, nieformalna elegancja i dobra cena    
pobyt w domach wakacyjnych Novasol

 

 
Domy letniskowe i apartamenty wakacyjne NOVASOL są znane w Europie już od ponad 40 lat. Historia firmy zaczęła się 28 grudnia 1968 roku. Wtedy to nowo powstała firma, nosząca nazwę "Nordisk Ferie" (Wakacje na Północy), przedstawiła po raz pierwszy swoją ofertę domów wakacyjnych do wynajęcia w Norwegii.
Początki były skromne, ale wkrótce to niewielkie przedsięwzięcie z siedzibą w mało reprezentacyjnym biurze w dzielnicy Kopenhagi Nørrebro, przekształciło się w znaną dziś w całej Europie firmę NOVASOL - obecnie największego pośrednika w wynajmie domów wakacyjnych w Europie Północnej.

Oferta Novasol w Danii

Aby dobrze poznać Danię, bez zbędnego pośpiechu, w poczuciu komfortu i niezależności, a także nacieszyć się jej wspaniałą naturą, warto zarezerwować sobie tydzień czasu i spędzić go zwiedzając kraj i mieszkając w jednym, z blisko 500 domów wakacyjnych jakie oferuje Novasol.
 
Odpoczywaj w duńskim stylu, nieformalnie, wygodnie i elegancko
 

Jutlandia_NovasolTo najbardziej popularne wśród Duńczyków i ich gości ze wszystkich zakątków świata forma spędzania wakacji w kraju Andersena. Domy Novasol, firmy wywodzącej się właśnie z Danii, oferują niewątpliwie najpełniejszą możliwość delektowania się wypoczynkiem zarówno na łonie przyrody, jak i w mieście. W pełni wyposażone (sprzęt kuchenny, RTV i AGD), wybudowane w tradycyjnym ekologicznym stylu, gdzie design łączy się z funkcjonalnością, domy Novasol znajdują się na terenie całej, w kategoriach od dwóch do pięciu gwiazdek, czyli od prostych domów letniskowych, po komfortowe z basenem, jacuzzi i sauną. Do wielu z nich można przywieźć gratis swojego czworonożnego pupila.

Dobra cena
Na miejscu gości obsługuje lokalne biuro Novasol, które w dniu przyjazdu udziela dodatkowych informacji. Warto też pamiętać, jak korzystnie kalkuluje się wypoczynek w wynajętym domu wakacyjnym Novasol. Na przykład, na Bornholmie w pierwszym tygodniu lipca, za tygodniowy pobyt 6 osób w domu wakacyjnym o standardzie 3* zapłacimy ok. 2119 pln, czyli ok. 353 pln za osobę/tydzień (nr katalogowy I523639); za pobyt 4 osób w podobnym obiekcie – 1399 pln (350 pln/osoba/tydzień).
 
Blisko natury, wśród światowego designu
 
Domy są zazwyczaj malowniczo położone, a ich wnętrza zdobi często prawdziwie duńskie wzornictwo najwyższej próby, jak np. sprzęt RTV firmy Bang&Olufsen.
 

 

© Copyright Rekta Consulting